De route naar het toiletgebouw is verhard en niet egaal. Er is voldoende verlichting op het loopoppervlak.
De route naar het toiletgebouw is zeer breed en bevat geen versmallingen (ten minste 120cm breed). Er bevindt zich een doodlopende route. Er is voldoende ruimte om met een rolstoel of rollator te draaien, namelijk ∅ 200cm.
Het rolstoelvriendelijk toilet in het toiletgebouw
Het toilet kan vrij gebruikt worden (zonder betaling) en is in werking en niet in gebruik als opslagruimte. Het rolstoelvriendelijk toilet ziet er hygiënisch uit. Er is ruimte om met een rolstoel of rollator te draaien (minimaal ∅ 150cm). Naast de closetpot is er ruimte voor een rolstoel (minimaal 90cm breed). Er bevindt zich een opklapbare armsteun aan de transferzijde en een vaste armsteun aan de wandzijde. De enkele armsteun bevind zich op 69cm hoogte. De armsteun(en) bevinden zich op een prettige hoogte (70-80cm). De wastafel is deels onderrijdbaar (63cm) en heeft een eenvoudig bedienbare kraan (drukknop, automatische- of elleboogkraan).
Vragen of een bezoek plannen?Neem direct contact op met Openbaar rolstoelvriendelijk toilet Hof Amersfoort uit Amersfoort.